Златовест, ТОВ

Про компанію

Де знайти інтернет-магазин виробів, покритих нітридом титану?

ТОВЕ Златовест - відома в Україні компанія, що пропонує купити у власному інтернет-магазині вироби з високоякісним покриттям з нітриду титану, який славиться не тільки бездоганним зовнішнім виглядом, але і .

Що пропонує наш інтернет-магазин виробів, покритих нітридом титану?

Нітрид титану широко використовується для виготовлення кровільних листів нержавіючої сталі з декоративними покриттями різних кольорів, різного церковного начиння, профільованих труб.

У каталозі компанії "Золотовест" ви знайдете наступні товари з шаром нітрид-титану:

  • лісти нержавіючої сталі з декоративним покриттям «під золото» , синій , зелений , «під мідь» , «шоколад»;
  • купола;
  • іконостаси;
  • бронзові дзвони;
  • хрести для куполів храмів;
  • ріпіди та кіоти;
  • труби з профілю;
  • металеві літери;
  • шари пустотілі цільнозварні
  • багатосвічники латунні і т. д.

Нітрид-титанова продукція нашого інтернет-магазину виготовляється на потужному високотехнологічному обладнанні. Процес покриття виробів титановим напиленням досить складний, оскільки відноситься до сфери нанотехнологій, але саме цей підхід дозволяє титановим виробам виглядати так, ніби вони вкриті справжнім золотом. Вигідна відмінність титану від золотого напилення полягає у його порівняно невисокій вартості.

Щоб робота виконувалася за світовими стандартами якості, ми зібрали штат професіоналів, які ретельно контролюють багатоступінчастий процес створення продукту із включенням нітрид-титану. Завдяки досвідченим інженерам ми отримуємо унікальні речі, виготовлені за вдосконаленою формулою.

У чому переваги нітрид-титану?

Наш інтернет-магазин виробів, покритих нітридом титану, зібрав колекцію вже готових товарів для оснащення церков, здійснення будівельних робіт та обладнання промислових приміщень. Всі вони мають відмінні показники міцності, довговічності та стійкості до зносу. Річ, покрита нітрид-титаном, менш схильна до корозії та подряпин, а термін її експлуатації доходить до 50-ти років. Робота профільних майстрів підкорить вас своєю вишуканістю та красою. Куполи, вкриті нітрид-титановим напиленням, набувають особливого блиску і сяйва в сонячну погоду, тому ці атрибути ідеально підходять для реконструкції церковних будівель і храмів.

Здійснивши покупку в нашій компанії, ви завжди будете задоволені результатом співпраці, оскільки ми любимо свою справу та вкладаємо в роботу максимум майстерності. Для оптових покупців ми підготували дисконтні пропозиції.

 Златовест, ТОВ - фото pic_a02c7e9188835bf_1920x9000_1.jpg

Златовест, ТОВ - фото pic_a156cb1a383569b_1920x9000_1.jpg

Златовест, ТОВ - фото pic_415695ab2d91ade_1920x9000_1.jpg

Златовест, ТОВ - фото pic_8d818940be0634b_1920x9000_1.jpg

Статті

11.05.2019
Ионно-плазменая вакуумная металлизация поверхности
11.05.2019
Нитрид титановое покрытие